Nasi partnerzy

T-Mobile Electronic Beats

 

Electronic Beats, wyjątkowy projekt muzyczny stworzony przez Deutsche Telekom, to międzynarodowa platforma lifestylowa, wokół której gromadzą się społeczności młodych i otwartych ludzi. Pod szyldem EB odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne, w tym te zupełnie niecodzienne (np. New Order w Berlinie czy Foating Sound w Budapeszcie). Electronic Beats to także portal internetowy wraz z EB TV, EB radio i liczne płytowe edycje specjalne. Projekt angażował takie gwiazdy jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Electronic Beats znany jest także polskiej publiczności, która do tej pory miała możliwość uczestniczyć już w 5 edycjach festiwalu w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, gdzie wystąpili m.in. Metronomy, Groove Armada, José González, The Drums, Modeselektor czy Dizzee Rascal.

W ramach naszego partnersta T- Mobile Electronic Beats zaopatrzy naszych kursantów w wysokiej jakości słuchawki Bluetooth „Urban Beats”.

 

Nasza współpraca z T- MOBILE https://www.youtube.com/watch?v=e9KAxwAyhZ4&list=PLLeJs6Y1ATd53diAolWyhDnFOKAR9IThL

LFX

LFX to nie tylko obsługa techniczna imprez ale również wypożyczalnia sprzętu estradowego/ djskiego oraz wiodący na rynku sklep z nagłośnienieniem, oświetleniem i multimedią,

Dzięki współpracy z LFX możecie liczyć na minimum 10% rabatu na cały asortyment w sklepie naszego partnera i gwarantujemy, że znajdziecie na pewno wszystko co jest Wam niezbędne do rozpoczęcia przygody za konsolą.

SkillFellaz Cotton

Skillfellaz czyli powstała w 2017 roku marka, której od początku przyświecała idea motywowania do działania i wspierania w osiąganiu wyznaczonych celów. Muzyka stała się jej naturalnym tłem. Ubierają prawdziwych i niepowtarzalnych ludzi.
Ciuchy z czachą zasilają nasze magazyny dlatego dzięki temu partnerowi możecie liczyć na okrycie na miarę prawdziwego dja !