PIOTR KASPROWICZ

DJ / PRODUCENT / PROMOTOR

Od 2018 roku członek duetu “PIUR”, wieloletni promotor muzyki elektronicznej, założyciel oraz A&R wytwórni Luzztro Records. Współtwórca całego holdingu marki Luzztro oraz wydarzeń streamingowych The Blue Oyster. Organizator oraz generalny wykonawca czterodniowego wydarzenia LAZZ. Współtwórca pierwszego w historii Telewizji Polskiej programu z muzyką Melodic Techno- Dobra Nocka. Współtwórca oraz koordynator wielu Warszawskich klubów muzycznych. Odpowiedzialny za produkcję sceny LUZZTRO na dużych wydarzeniach muzycznych m.in. na Instytut czy Revive Festival. Oprócz osiągnięć na polu produkcyjnym, Piotr solo oraz w różnych projektach zagrał we wszystkich ważnych miejscach w naszym kraju i może pochwalić się również szerokim wachlarzem występów w takich krajach jak Izrael, Niemcy, Wielka Brytania czy Hiszpania. Wydał także liczne albumy w zagranicznych, uznanych wytwórniach, gdzie jego wizja melodyjnego techno spotkała się z olbrzymim uznaniem zagranicznej tkanki klubowej. Prywatnie fan motorsportu i jazdy na deskorolce. Tak duże doświadczenie Piotra na pewno pozwoli Wam na efektywne przejście przez nasz kurs i zrozumienie “z czym to się je”.

 

„Muzyka nie niesie za sobą żadnego języka ona jest językiem i każdy ja rozumie”.

ADAM OBRĘBSKI

DJ / PROMOTOR

Jeden z najprężniej rozwijających się polskich DJ’ów, który w ciągu kilku lat od wygrania konkursu didżejskiego Luzztro, zdążył nie tylko zagrać we wszystkich najważniejszych miejscach na klubowej mapie Polski, ale także szeroko poza nimi: EGG w Londynie, Indiego Glocksee w Hanowerze, na Ibizie w ramach Luzztro Camp czy kilkukrotnie w izraelskich klubach jak Abraxas (Tel Aviv), Alphabet (Tel Aviv) czy Bardak (Eilat). Jego działalność klubowa to również działalność promotorska, pod szyldem projektu NBSE / Nie Bój Się Elektroniki. Ów cykl odpowiedzialny jest za najpopularniejszą serie wydarzeń elektronicznych w środku tygodnia. Rezydenturze klubowej towarzyszy także regularna seria podcastów o wdzięcznej nazwie „KONTAKT”. Adam to także bardzo ważne ogniwo działalności klubu, gdzie nie tylko angażuje się jako rezydent, ale również współtwórca projektu The Blue Oyster czy pierwszej klubowej kooperacji z TVP Kultura w ramach telewizyjnego formatu „Dobra nocka”. Za swoją działalność na rzecz popularyzacji muzyki elektronicznej, w 2021 otrzymał tytuł „Osobowość Roku” w dziedzinie Kultura, nadawaną przez polską edycję magazynu „The Times”. Adam to doskonały przykład na to, że można zrealizować marzenia ciężką, sumienną pracą, a także dowodem na to, że luzztrzany program Academy (którego Adam jest pierwszym laureatem) realnie wspiera początkujących adeptów sztuki didżejskiej.

 

„Sceniczna charyzma oraz autentyczność to podstawa”.

KEVIN KOZAKOWSKI

DJ / PROMOTOR

Kevs to doskonały przykład na to, że w tej branży można się odnaleźć na wielu płaszczyznach. Zarówno w wielogodzinnych maratonach na „barowej”, jak i w innych stołecznych lokalach potrafi zaprezentować swoje szerokie spektrum muzyczne oraz niekonwencjonalne wybory, które potrafią zdominować parkiet. Entuzjasta nowinek technicznych w branży DJ.

 

„Jechanka!”

JAKUB WYSOCKI

Jakub Wysocki

DJ / PRODUCENT

Jakub to prawdziwy Dj i producent hobbysta ale jednocześnie bardzo profesjonalny trener spod którego ręki wyszło wielu naszych adeptów muzyki elektronicznej.
Kariera „Kubińskiego” bo taki przydomek nosi Kuba za konsolą, trwa już 20 lat i zapowiada się, że to dopiero początek.
Specjalista od mixu płyt vinylowych dla którego mix cyfrowy czy przy użyciu programów DVS jak TRAKTOR to „bułka z masłem”.
Kuba rozpoczynał swoją przygodę od muzyki komercyjnej i był realizatorem bardzo wielu wydarzeń o różnym spektrum co daje mu ogromną perspektywę podczas prowadzenia kursu.
Oprócz tego Kuba był głównym realizatorem naszego projektu THE BLUE OYSTER, który odbił się echem na całym świecie jako najlepszy projekt online roku.
Współtwórca założyciel projektu Techno Kultura.
Jak sam przyznaje choć preferuje sportowy tryb życia przybył do Luzztro i jednocześnie stał się jego rezydentem bo właśnie tu chciałby zostawić część swojego „zdrowia”

 

„Nigdy się nie poddawaj, jak nie uda to kolana!”

PIOTR WITKOWSKI

Piotr Witkowski

DJ / PROMOTOR

„DASH” bo pod takim aliasem możesz usłyszeć Piotra, to DJ pochodzący z Lublina z 20 letnim doświadczeniem oraz członek cyklicznych wydarzeń kolektywu „GRUUV ON”.
Rezydent stołecznego klubu Luzztro i promotor wielu muzycznych wydarzeń, gdzie występował u boku polskich jak i zagranicznych gwiazd.
Entuzjasta muzyki 4/4 a w jego setach króluje mieszanka muzyki techno i house.
Dash jest przykładem DJ dla którego łączenie stylów to chleb powszedni.

 

„Graj dla ludzi, mieszaj style, niech prowadzi Cię konsekwencja nie rutyna”.

PATRYCJA SOKOŁOWSKA

Patrycja Sokołowska

DJ / PROMOTOR

Powiedzieć, że „PATKA” jest wychowankiem klubu Luzztro to jakby nie powiedzieć nic. I choć Patrycja stawiała swoje pierwsze kroki w London School Academy, której jest absolwentką to właśnie Luzztro jest jej drugim, chociaż niekiedy można powiedzieć, że tym pierwszym domem.
Ze zwierzęcym uporem i niebywałą konsekwencją w swoich setach Patka prezentuje muzykę House oraz Tech-House. W swojej selekcji jest bezkompromisowa, ma swój bardzo określony styl, którym zaraża coraz więcej słuchaczy podczas cotygodniowych autorskich wydarzeń o cukierkowej nazwie Sunday Funday. Bez wątpienia do sukcesów Patrycji można zaliczyć wyróżnienie przez festiwal Forbidden Forest gdzie można spotkać takie tuzy jak MK, Camelphat czy Darius Syrossian. Od października 2022 podczas rezydenckich nocy w klubie Luzztro Patka realizuje na żywo swoje comiesięczne audycje dla angielskiego radia Data Transmission.
Jeśli również jesteś demonem energii to w Luzztro Academy warto postawić na Patkę bo to ona porwie do tańca nawet największych knurów.

 

„Najważniejsza jest energia płynąca z muzyki”.

PIOTR STECHNIJ

DJ / PRODUCENT

Jeden z najbardziej płodnych polskich producentów, który więcej czasu spędza w muzycznym studio, aniżeli na warszawskich ulicach. Piotr współtworzy razem z Piotrem Kasprowiczem duet PIUR, który w ciągu 3 lat istnienia zdążył zagrać we wszystkich najważniejszych miejscach w kraju, a także szeroko poza nimi: Izraelu, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Piotra cechuje niezwykłe opanowanie oraz spokój, co pozwala mu w sposób rzeczowy, jasny oraz merytoryczny przekazać wiedzę jaką posiada na temat produkcji muzyki. Dla niego nie ma żadnych tajemnic w tej materii i podczas zajęć w ramach „Podstaw produkcji muzyki”, dowiecie się jak w domowych warunkach wyprodukować utwór Waszych marzeń, który do tańca porwie nawet najbardziej opornych. Piotr jest także rezydentem Luzztro oraz ważnym ogniwem klubowej wytwórni Luzztro Records.

 

„Przyjemność płynąca z grania muzyki jest o tyle większa kiedy to Twoja muzyka”.

ADAM STEGIENKA

DJ / PROMOTOR

Ades, bo pod takim pseudonimem występuje Adam, jest bezdyskusyjnym ojcem sukcesu klubu Luzztro. Jako generalny menadżer już blisko 17 lat pilnuje programu muzycznego i zarządza tym legendarnym miejscem.
Wybredny znawca muzyki, współorganizator wielodniowego wydarzenia LAZZ oraz współtwórca całego Holdingu Luzztro. Adam oprócz tego, że jest ściśle związany z klubem Luzztro, ze swoimi klaserami odwiedził większość znaczących klubowych miejscówek w naszym kraju i jako najstarszy członek naszego zespołu na pewno będzie miał dużo na ten temat do powiedzenia.
Legenda głosi, że nikt nigdy nie słyszał „koni” w jego miksach… no właśnie o tych „koniach” może Was wiele nauczyć.

 

„Aby być DJ’em trzeba mieć dużo zdrowia, bo to nie jest lekka praca”.

FILIP PYSH ABRAMCZYK

DJ / PRODUCENT

Pysh – Polski producent, DJ,  indywidualista z poczuciem humoru, który w muzyce idzie własną drogą, a nie podyktowaną modą, ukazując swoje spojrzenie na muzykę elektroniczną. To jeden z tych szczęśliwców dla których muzyka jest nie tylko pasją, a życiem i pracą.

Systematycznie spędzany czas w studiu, już po kilku miesiącach od startu w 2009 roku przyniósł efekty w postaci wydania pierwszej EP’ki, a chwilę później duet Booka Shade uznał jego produkcję za najlepszą w organizowanym konkursie na remix kawałka „Regenerate”, co pozwoliło mu na rozwinięcie skrzydeł i występy w klubach.

Trzy lata później podjął współpracę z niemiecką wytwórnią Einmusika Recordings, gdzie wydał swój winyl i następnie album, który trafił do sklepów w 2014 roku. W tym samym okresie otwierał Main Stage na festiwalu muzyki elektronicznej Audioriver (PL).

Pomimo tego nie osiada na laurach pracując nad coraz to nowszym materiałem. Ale rozwój oznacza zmiany i tak też jest w jego przypadku. Po latach produkcji i dziesiątkach wydawnictw poszerzył horyzont i zagłębił się w pokłady dźwięków do których zawsze dążył.

Postanowił diametralnie zmienić podejście do swojej muzyki ale jak zapewnia, zaowocuje to brzmieniami, którymi zaskoczy niejednego słuchacza.

NORBERT BORZYM

DJ / PRODUCENT / DZIENNIKARZ

Dj Bert członek Duetu HOLIDAY80, z wykształcenia jest historykiem. Gra w klubach i na imprezach – można go było usłyszeć na m.in. powitaniu Nowego Roku na „Cross Central” w Londynie, w najważniejszym bliskowschodnim klubie Alphabet w Tel Awiwie czy na Notting Hill Carnival. Radiową przygodę rozpoczynał w Radiostacji, później trafił do Polskiego Radia. Obecnie pracuje w Czwórce, gdzie prowadzi dwie autorskie audycje z muzyką klubową – „Klubotekę” i „Klubowe ikony”. Z radiowym kolegą Marcinem „Harperem” Hubertem współtworzy duet Boogie Mafia; z Grzegorzem Lipińskim duet Holiday80, zaś razem z iRobotem występuje na największych festiwalowych scenach na świecie jako Last Robots. Jeden z dwóch polskich producentów, którego produkcje znalazły się w katalogu kultowej amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco, a także jest jednym z czołowych postaci polskiej oficyny The Very Polish Cut-Outs. To właśnie dzięki Norbertowi dotkniesz magię zapisaną na vinylowym złocie.

 

„Uważam, że do lepszego pojmowania teraźniejszości niezbędna jest wiedza o przeszłości.”

ŁUKASZ KASPEREK

DJ / PRODUCENT

Pochodzący ze Śląska DJ oraz producent muzyki elektronicznej znany publice pod pseudonimem artystycznym Luke Caspi. Już jako nastolatek zainspirowany plenerowymi wydarzeniami rozpoczął swoją przygodę w branży w 2001 roku. Łukasz to również entuzjasta płyt vinylowych, które szybko stały się narzędziem do realizowania pasji co zaowocowało rezydenturą w lokalnym klubie Quasar. Mimo braku wykształcenia muzycznego wytrwałość i motywacja do nauki pozwoliła Łukaszowi na wydanie dziesiątek feerycznych nagrań, które rozgrzewały nie jeden parkiet na świecie. W 2013 roku Luke Caspi zdobywa pierwszy oficjalny label w brytyjskim Supersexy Records następnie nawiązując współpracę z wytwórniami Brook Gee Records, Kaleydo Records, Remoshi Traxx, Knock Out Records oraz BeGroove Records czy rodzimą Dirty Stuff Records i Spekulla Records a jego utwory przez długi czas gościły na szczytach list Traxsource i Beatport . Czas wolny poświęca na tworzenie muzyki ocierając się o tak szeroko pojęte gatunki jak techno, house czy deep. Aktualnie Łukasz jest rezydentem klubu Luzztro oraz czołowym producentem w katalogach Luzztro Records. Jeśli szukasz więc idealnego partnera aby zacząć przygodę z produkcją muzyki elektronicznej to Łukasz jest tu dla Ciebie.

 

„Klucze do sukcesu to wytrwałość i regularność”

ŁUKASZ KUBOW

DJ / PRODUCENT / A&R

Znany jako „Professor Saibertin” pochodzący z festiwalowego miasteczka Płock w latach 90-tych zaczynał jako wokalista i gitarzysta nu-metal’owych kapel aby już w 2012 roku rozpocząć romans z tworzeniem muzyki elektronicznej, która od zawsze była nieodłącznym elementem jego życia. Utworem „Babydoll” zdobył nagrodę w kategorii ‚Muzyka Elektroniczna’ w międzynarodowym konkursie dla niezależnych artystów organizowanym przez Stagelight by Open Labs. Łukasz swoimi występami w stołecznych klubach czy niezależnych Festiwalach na stałe wpisał się w tkankę klubowego życia a swój styl określa jako dark melodic/progressive czyli „mocno, ale melodyjne”. Produkcje Łukasza można znaleźć w katalogach holenderskiej wytwórni Egothermia Records czy stołecznym labelu Luzztro Records, którym obecnie prężnie zarządza. To właśnie Łukasz przybliży Wam tajniki pracy z wytwórnia czy naszymi inżynierami dźwięku.

 

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku,
podążaj za sercem, a wszechświat Ci pomoże”.

WOJCIECH KLECKI

PRODUCENT / INŻYNIER DŹWIĘKU

Związany ze śląską sceną klubową od lat 90-tych, gdzie próbował swoich sił podczas występów na żywo. Już od początku swojej kariery Wojtek uwagę poświęcał wyłącznie muzyce elektronicznej.
W 2014 roku zdobywca pierwszej nagrody w konkursie Roberta Babicza realizowanego dla portalu Beatport. We współpracy z Peter Roots wydawał w legendarnym Systematic Recordings Marca Romboya. Kolejne lata Wojciecha to zwrócenie się w kierunku pracy studyjnej w ramach, której wspiera artystów w temacie produkcji muzyki, miksu czy masteringu. Z Luzztro Records związany od 2019 roku, gdzie jest odpowiedzialny za wsparcie dźwiękowe i mastering utworów.
Jeśli szukasz szkoleń w temacie tworzenia, produkcji, mixu czy masteringu muzyki albo interesuje Cię obsługa programów takich jak Ableton Live, Logic Pro czy też Reaper, Wojtka studio czeka właśnie na Ciebie.

 

„Samokrytyka i odpowiedni gust muzyczny to podstawowe wyróżniki zawodowego producenta”

ARTUR WOJTCZAK

Artur Wojtczak

DZIENNIKARZ / REDAKTOR

Niestrudzony ambasador kultury klubowej w Polsce, dziennikarz-freelancer związany m.in. z magazynami; Muno, Electronic Beats Polska (redaktor prowadzący), Laif, Noizz. Prowadzi autorskie felietony o nowościach z polskiej sceny klubowej: House-Nation Poland oraz Clubland Polska. Publikuje również zagranicą – m.in. dla Mixmag UK, Pulse Radio i Only Techno. Członek Akademii Fonograficznej przyznającej nagrodę Fryderyk. Rzecznik prasowy i Communications Director Instytut Festivalu. Artur to bez wątpienia  nasz autorytet i guru niezależnego dziennikarstwa.  W naszej akademii wykłada zajęcia w zakresie marketingu i PR-u czyli jak skutecznie dbać o swój wizerunek artystyczny w sieci i poza nią.

 

„Ludzie, w których wierzę, rozumieją kulturę taneczną tak samo jak ja. Żyją dla niej i trwają w niej niezmiennie od wielu lat”.

MACIEJ NOWICKI

DJ / REALIZATOR VIDEO

Adept wydarzeń galerii sztuki ulicznej, na których stawiał pierwsze kroki w karierze dj-skiej.
Wielki entuzjasta muzyki elektronicznej, od 2020 roku ściśle związany z klubem Luzztro i prężnie rozwijającym się projektem The Blue Oyster, którego Maciek jest głównym realizatorem i liderem.
Technovy bo pod takim pseudonimem występuje Maciek to przykład osoby, która dzięki dużemu zaangażowaniu zdobyła wysoki „skill” w nad podziw krótkim czasie, dlatego to właśnie pod jego okiem zrealizujesz nagrania audio/ Video i poczujesz magię telewizji na żywo w studio naszej akademii.

 

„W perspektywie czasu to autentyczność zawsze wygrywa”.

MOŻE TO WŁAŚNIE TY?

TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE

Jeśli posiadasz odpowiedni zestaw umiejętności masz talent do przekazywania wiedzy oraz duże pokłady cierpliwości, dołączyć do naszej kadry i zostań trenerem!